Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 705 122 494

Váš nákupní košík je prázdný
Mareriál a povrchová úprava dveří...

 

Voština 

Pokud dveře vybíráte především dle ceny, jistě u vás zvítězí dveře s dřevěným rámem, který je vyplněn voštinou. Voština je tvrzený papír ve tvaru včelí plástve, který je oboustranně pokryt tenkou dřevovláknitou deskou s finální povrchovou úpravou. Materiál je náchylný na proražení (např. při manipulaci s nábytkem).

 

MDF deska

O něco lepší, ale také dražší materiál, je odlehčená MDF deska. Jedná se o desku ze slisovaných dřevěných vláken, která je v ose dveří skrz na skrz odlehčená dutinkami. Vnitřní dveře z MDF odlehčené desky lépe tlumí hluk a jsou mechanicky odolnější. Kdo chce mechanicky nejodolnější a zvukově izolační interiérové dveře, volí dveře z plné MDF desky. Dveře jsou robustní a také těžké. Dveře s plnou dřevotřískovou deskou se speciální úpravou se též využívají pro výrobu dveří bezpečnostních a protipožárních. Jejich největší nevýhodou je jejich vyšší cena. Dveře z masivu Kdo má rád přírodní materiál a nebojí se za vnitřní dveře utratit více peněz, může sáhnout po dveřích z masivu. K sehnání jsou kazetové masivní dveře z borovice, smrku, ale i dubu či buku. Pokojové dveře z masivu jsou mechanicky nejodolnější, jsou pevné a robustní. Výhodou dveří z masivu je taktéž to, že nepotřebují žádnou speciální povrchovou úpravu v podobě laminátu či fólií, ale postačí dveře nalakovat. Nevýhodou dveří z masivu, kromě vyšší ceny, je také omezená schopnost odolávat rozdílům teploty a vlhkosti uvnitř bytu.

Masiv

Kdo má rád přírodní materiál a nebojí se za vnitřní dveře utratit více peněz, může sáhnout po dveřích z masivu. Pokojové dveře z masivu jsou mechanicky nejodolnější, jsou pevné a robustní. Výhodou dveří z masivu je taktéž to, že nepotřebují žádnou speciální povrchovou úpravu v podobě laminátu či fólií, ale postačí dveře nalakovat. Nevýhodou dveří z masivu, kromě vyšší ceny, je také omezená schopnost odolávat rozdílům teploty a vlhkosti uvnitř bytu.

Povrch vnitřních dveří

Mezi levnější varianty, je povrchová úprava vnitřních dveří fólií. Fólie je v podstatě impregnovaný papír, není tak odolná, jako CPL folie, ale dnes již svoji službu zastane. Fólie je nabízená v mnoha barevných provedeních. CPL a HLP laminát Standard v povrchových úpravách představuje laminát. Laminát je o něco málo dražší než fólie, na druhou stranu je však mnohem odolnější, a má tedy delší životnost. Laminát se vyrábí ve dvou základních provedeních, a to střednětlaký laminát CPL a vysokotlaký laminát HPL. Vysokotlaký laminát HPL má ještě o něco vyšší odolnost než středotlaký laminát CPL, nicméně pro využití v bytě či domě postačí bohatě laminát typu CPL. Laminát je nabízen v mnoha různých provedeních, dokonce i v imitaci kovu či dřeva.

Lakované dveře

Další z možností povrchových úprav vnitřních dveří je lakování. Na výplňovou část pokojových dveří se nanáší speciální lak, lakované dveře je možné mít v levnějších i dražších variantách s uv ochranou.

Prosklené, nebo plné interiérové dveře?

Prosklené interiérové dveře se hodí jistě k těm místnostem, kde není možnost jiného způsobu přivedení denního světla. Často jsou to chodby v domech a bytech, nebo schodiště, která nemají okno a přivedení světla do těchto prostorů je možné pouze skrze prosklené interiérové dveře do obývacího pokoje, ložnice, pracovny či kuchyně. Prosklené vnitřní dveře nejsou zcela vhodné do dětských pokojů. Jak je známo, děti si velmi často hrají a některé hrátky mohou skončit rozbitou skleněnou výplní, o kterou se lze snadno pořezat. Prosklené vnitřní dveře se také nehodí na wc, nebo do koupelny.

Potřebujete poradit s výběrem interiérových dveří? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme s výběrem v našem obchodě v Opavě.

Akční nabídka dveří

Podívejte se na naši širokou nabídku dveří které máme skaladem, ihned k odběru a za úžasnou cenu

Navštivte nás v Opavě

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout a vyberat si ty pravé dveře pro váš domov.

Zaměření zdarma

Zákazníkům nabízíme zdarma zaměření a poradenství přímo na stavbách v Opavě a blízkém okolí.

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 705 122 494
dveredg@gmail.com

DVEŘEDG.CZ - Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Provozní doba

 Po, Út, Čt  10:00   - 17:00   (volat předem)
 Stř, Pá 10:00   - 15:00

 (volat předem)

Sobota, neděle + Svátky - Zavřeno

Copyright © DVEREDG.cz - Dveře Opava, Ostrava. Interiérové dveře Ostrava, vchodové dveře Wiked. Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba www: Poradnyweb.cz

akce

Vyskakovací okno