Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 705 122 494

Váš nákupní košík je prázdný
Stavební otvory...
 

Obložkové zárubně se montují až jako téměř poslední fáze při dokončení stavby. Na stěnách jsou již v koupelnách keramické obklady, stěny mají finální výmalbu. Otvor pro obložkovou zárubeň musí být o 5 cm větší na každou stranu. Nesmíte zapomenout na podlahu – pokud na ní budou vyšší nášlapné vrstvy, zmenší výšku otvoru!

Správné stavební otvory je potřeba mít připravené včas, to znamená už při projektu, nebo ve fázi hrubé stavby. Promyslete si orientaci otevírání dveří (levé, pravé, dovnitř, ven) s ohledem na umístění nábytku, vypínačů a dalsího vybavení. 

Stavební otvory pro zárubně mají dané parametry (viz níže). Otvor pro zárubeň interiérových dveří by se měl řídit montážními pokyny výrobce.

Pouzdra pro zásuvné dveře

Pouzdra pro posuvné dveře jsou stěnové prvky, které se montují ve fázi hrubé stavby – před omítkami a před obklady. Existují dva druhy pouzder, jedno určené pro zděné stěny, které lze omítat, druhé je určené k obložení sádrokartonovými či podobnými deskami. Pouzdra se vyrábí z pozinkovaného plechu. Pohledové hrany se po dokončení povrchových úprav stěn a podlah obloží obložkovou zárubní.

Stavební příprava pro pouzdra zásuvných dveří Při použití tohoto druhu dveří, musíme ve stěně vytvořit poměrně široký otvor více jak dvojnásobné šířky než je průchod dveří - nejen pro samotné dveřní křídlo, ale i pro pouzdro a pro dorazovou část zárubně. Například pro dveře průchozí šířky 80 cm potřebujete ve skutečnosti šířku 180 cm.

 

Nákres obložkové zárubněnákres zárubně

 

Stavební otvor pro obložkové zárubně: 

       Š.     V.  

"60" dveře - 700 mm x 2020 mm

"70" dveře - 800 mm x 2020 mm

"80" dveře - 900 mm x 2020 mm

"90" dveře - 1000 mm x 2020 mm
 
 
Akční nabídka dveří

Podívejte se na naši širokou nabídku dveří které máme skaladem, ihned k odběru a za úžasnou cenu

Navštivte nás v Opavě

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout a vyberat si ty pravé dveře pro váš domov.

Zaměření zdarma

Zákazníkům nabízíme zdarma zaměření a poradenství přímo na stavbách v Opavě a blízkém okolí.

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 705 122 494
dveredg@gmail.com

DVEŘEDG.CZ - Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Provozní doba

 Po, Út, Čt  10:00   - 17:00   (volat předem)
 Stř, Pá 10:00   - 15:00

 (volat předem)

Sobota, neděle + Svátky - Zavřeno

Copyright © DVEREDG.cz - Dveře Opava, Ostrava. Interiérové dveře Ostrava, vchodové dveře Wiked. Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba www: Poradnyweb.cz